RT025AS1001KB Vishay Sfernice
  • Part Number: RT025AS1001KB
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 1K OHM 25W WIREWOUND LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE