JCJ1048S12 XP
  • Part Number: JCJ1048S12
  • Manufacturer Name: XP
  • Description:
  • Category: Miscellaneous
  • Status: Limited Part Data
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V