ECL30UT03-E XP Power
  • Part Number: ECL30UT03-E
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH