IHL0212S12 XP Power
  • Part Number: IHL0212S12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC, 2W, SINGLE OUTPUT, HIGH I
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IHL0212S12 XP Power
    IHL0212S12 XP Power
    IHL0212S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IHL0212S12 is described as DC-DC, 2W, SINGLE OUTPUT, HIGH I. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH