IMM0212S12 XP Power
  • Part Number: IMM0212S12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC CONV 2W SGL OUT MED SIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IMM0212S12 XP Power
    IMM0212S12 XP Power
    IMM0212S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IMM0212S12 is described as DC-DC CONV 2W SGL OUT MED SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH