ISC0348S24 XP Power
  • More about ISC0348S24 XP Power
    ISC0348S24 XP Power
    ISC0348S24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ISC0348S24 is described as DC/DC CONVERTER 24V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"