JCJ1024S12 XP Power
  • More about JCJ1024S12 XP Power
    JCJ1024S12 XP Power
    JCJ1024S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCJ1024S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"