JCK2024S15 XP Power
  • More about JCK2024S15 XP Power
    JCK2024S15 XP Power
    JCK2024S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCK2024S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM