JCK4012S15 XP Power
  • More about JCK4012S15 XP Power
    JCK4012S15 XP Power
    JCK4012S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCK4012S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 40W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM