JCK4048S15 XP Power
  • More about JCK4048S15 XP Power
    JCK4048S15 XP Power
    JCK4048S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCK4048S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 40W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"