JTC0424S12 XP Power
  • More about JTC0424S12 XP Power
    JTC0424S12 XP Power
    JTC0424S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JTC0424S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 4W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V