JWK2548D12 XP Power
  • Part Number: JWK2548D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWK2548D12 XP Power
    JWK2548D12 XP Power
    JWK2548D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK2548D12 is described as DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F