JWK2548D15 XP Power
  • Part Number: JWK2548D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V -15V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWK2548D15 XP Power
    JWK2548D15 XP Power
    JWK2548D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK2548D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V -15V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK