JWL4024S12 XP Power
  • Part Number: JWL4024S12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC CONV. 40W, 4:1 INPUT, 1X2
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWL4024S12 XP Power
    JWL4024S12 XP Power
    JWL4024S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWL4024S12 is described as DC-DC CONV. 40W, 4:1 INPUT, 1X2". Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS