9T08052A29R4DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A29R4DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 29.4 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A29R4DAHFT Yageo
    9T08052A29R4DAHFT Yageo
    9T08052A29R4DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A29R4DAHFT is described as RES SMD 29.4 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH