9T08052A39R0DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A39R0DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A39R0DAHFT Yageo
    9T08052A39R0DAHFT Yageo
    9T08052A39R0DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A39R0DAHFT is described as RES SMD 39 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE