9T08052A46R4DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A46R4DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 46.4 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A46R4DAHFT Yageo
    9T08052A46R4DAHFT Yageo
    9T08052A46R4DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A46R4DAHFT is described as RES SMD 46.4 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM