9T08052A53R6DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A53R6DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 53.6 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A53R6DAHFT Yageo
    9T08052A53R6DAHFT Yageo
    9T08052A53R6DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A53R6DAHFT is described as RES SMD 53.6 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V