9T08052A61R9DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A61R9DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A61R9DAHFT Yageo
    9T08052A61R9DAHFT Yageo
    9T08052A61R9DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A61R9DAHFT is described as RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT