9T12062A1472BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A1472BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A1472BBHFT Yageo
    9T12062A1472BBHFT Yageo
    9T12062A1472BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A1472BBHFT is described as RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK