9T12062A2370BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A2370BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 237 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A2370BBHFT Yageo
    9T12062A2370BBHFT Yageo
    9T12062A2370BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A2370BBHFT is described as RES SMD 237 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM