AF122-FR-0720RL Yageo
  • More about AF122-FR-0720RL Yageo
    AF122-FR-0720RL Yageo
    AF122-FR-0720RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF122-FR-0720RL is described as RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH