AF164-FR-0768KL Yageo
  • More about AF164-FR-0768KL Yageo
    AF164-FR-0768KL Yageo
    AF164-FR-0768KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF164-FR-0768KL is described as RES ARRAY 4 RES 68K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM