PT1206FR-070R22L Yageo
  • Part Number: PT1206FR-070R22L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.22 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,382
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PT1206FR-070R22L Yageo
    PT1206FR-070R22L Yageo
    PT1206FR-070R22L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PT1206FR-070R22L is described as RES 0.22 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK