PT1206FR-070R332L Yageo
  • Part Number: PT1206FR-070R332L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.332 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 107,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PT1206FR-070R332L Yageo
    PT1206FR-070R332L Yageo
    PT1206FR-070R332L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PT1206FR-070R332L is described as RES 0.332 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK