RT0603FRE07120KL Yageo
  • Part Number: RT0603FRE07120KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 336,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0603FRE07120KL Yageo
    RT0603FRE07120KL Yageo
    RT0603FRE07120KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603FRE07120KL is described as RES SMD 120K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA