TC124-FR-07158KL Yageo
  • More about TC124-FR-07158KL Yageo
    TC124-FR-07158KL Yageo
    TC124-FR-07158KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07158KL is described as RES ARRAY 4 RES 158K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS