TC124-FR-07165KL Yageo
  • More about TC124-FR-07165KL Yageo
    TC124-FR-07165KL Yageo
    TC124-FR-07165KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07165KL is described as RES ARRAY 4 RES 165K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH