TC124-FR-07191KL Yageo
  • More about TC124-FR-07191KL Yageo
    TC124-FR-07191KL Yageo
    TC124-FR-07191KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07191KL is described as RES ARRAY 4 RES 191K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS