TC124-FR-07200KL Yageo
  • More about TC124-FR-07200KL Yageo
    TC124-FR-07200KL Yageo
    TC124-FR-07200KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07200KL is described as RES ARRAY 4 RES 200K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"