TC124-FR-0727R4L Yageo
  • More about TC124-FR-0727R4L Yageo
    TC124-FR-0727R4L Yageo
    TC124-FR-0727R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-0727R4L is described as RES ARRAY 4 RES 27.4 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"