TC124-FR-07390KL Yageo
  • More about TC124-FR-07390KL Yageo
    TC124-FR-07390KL Yageo
    TC124-FR-07390KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07390KL is described as RES ARRAY 4 RES 390K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"