TC164-FR-07140KL Yageo
  • More about TC164-FR-07140KL Yageo
    TC164-FR-07140KL Yageo
    TC164-FR-07140KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-07140KL is described as RES ARRAY 4 RES 140K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM