TC164-FR-07143KL Yageo
  • More about TC164-FR-07143KL Yageo
    TC164-FR-07143KL Yageo
    TC164-FR-07143KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-07143KL is described as RES ARRAY 4 RES 143K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH