TC164-FR-0717K8L Yageo
  • More about TC164-FR-0717K8L Yageo
    TC164-FR-0717K8L Yageo
    TC164-FR-0717K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-0717K8L is described as RES ARRAY 4 RES 17.8K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"