TC164-FR-071K27L Yageo
  • More about TC164-FR-071K27L Yageo
    TC164-FR-071K27L Yageo
    TC164-FR-071K27L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-071K27L is described as RES ARRAY 4 RES 1.27K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM