TC164-FR-07215KL Yageo
  • More about TC164-FR-07215KL Yageo
    TC164-FR-07215KL Yageo
    TC164-FR-07215KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-07215KL is described as RES ARRAY 4 RES 215K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM