TC164-FR-07274RL Yageo
  • More about TC164-FR-07274RL Yageo
    TC164-FR-07274RL Yageo
    TC164-FR-07274RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-07274RL is described as RES ARRAY 4 RES 274 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"