TC164-FR-0729K4L Yageo
  • More about TC164-FR-0729K4L Yageo
    TC164-FR-0729K4L Yageo
    TC164-FR-0729K4L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-0729K4L is described as RES ARRAY 4 RES 29.4K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM