TC164-FR-072K61L Yageo
  • More about TC164-FR-072K61L Yageo
    TC164-FR-072K61L Yageo
    TC164-FR-072K61L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-072K61L is described as RES ARRAY 4 RES 2.61K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 6.5X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS