TC164-FR-07309KL Yageo
  • More about TC164-FR-07309KL Yageo
    TC164-FR-07309KL Yageo
    TC164-FR-07309KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-07309KL is described as RES ARRAY 4 RES 309K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED