TC164-FR-07499RL Yageo
  • More about TC164-FR-07499RL Yageo
    TC164-FR-07499RL Yageo
    TC164-FR-07499RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-07499RL is described as RES ARRAY 4 RES 499 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE