TC164-FR-074K12L Yageo
  • More about TC164-FR-074K12L Yageo
    TC164-FR-074K12L Yageo
    TC164-FR-074K12L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-074K12L is described as RES ARRAY 4 RES 4.12K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM