TC164-FR-074K87L Yageo
  • More about TC164-FR-074K87L Yageo
    TC164-FR-074K87L Yageo
    TC164-FR-074K87L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-FR-074K87L is described as RES ARRAY 4 RES 4.87K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE