YC122-JR-0713RL Yageo
  • More about YC122-JR-0713RL Yageo
    YC122-JR-0713RL Yageo
    YC122-JR-0713RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC122-JR-0713RL is described as RES ARRAY 2 RES 13 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"