YC122-JR-0715RE Yageo
  • More about YC122-JR-0715RE Yageo
    YC122-JR-0715RE Yageo
    YC122-JR-0715RE is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC122-JR-0715RE is described as RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH