YC162-FR-0715KL Yageo
  • More about YC162-FR-0715KL Yageo
    YC162-FR-0715KL Yageo
    YC162-FR-0715KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC162-FR-0715KL is described as RES ARRAY 2 RES 15K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED