YC162-FR-071K05L Yageo
  • More about YC162-FR-071K05L Yageo
    YC162-FR-071K05L Yageo
    YC162-FR-071K05L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC162-FR-071K05L is described as RES ARRAY 2 RES 1.05K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH