YC248-FR-0784K5L Yageo
  • More about YC248-FR-0784K5L Yageo
    YC248-FR-0784K5L Yageo
    YC248-FR-0784K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-0784K5L is described as RES ARRAY 8 RES 84.5K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"