YC248-FR-0784R5L Yageo
  • More about YC248-FR-0784R5L Yageo
    YC248-FR-0784R5L Yageo
    YC248-FR-0784R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-0784R5L is described as RES ARRAY 8 RES 84.5 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK